2019 YAZ KAMPI

2019 VOLEYBOL BASKETBOL YAZ KAMPI

  • İZMİR/ÇEŞME ‘de unutulmayacak bir VOLEYBOL/BASKETBOL yaz kampına hazır mısın?
  • 15 / 20 HAZİRAN 2019 tarihinde 5 Gece 6 Gün ‘lük geniş kapsamlı beş yıldızlı bir yaz kampı seni bekliyor.
  • Antrenman ve maç programlarının yanında eğlence ve animasyonlarla zenginleştirilmiş bir kamp
  • İzmir’in  1.sınıf otellerinden ÇEŞME ALTIN YUNUS OTEL’de konaklama
  • Hava yolu ve kara yolu ulaşım seçenekleriyle 
  • Dönem kontenjanı 100 kamçıdan oluşmaktadır.

KAMPIN AMACI

Kampın amacı yoğun ders temposundan yorulan sporcularımıza, eğlenceli ve sıra dışı bir yaz kampı yaşatmak ve moral depolamalarını sağlamaktır. Kampçılar, ailelerinden uzakta kaldıkları kamp ortamında kendi ayakları üzerinde durma, öz güven duygularını ve takım ruhunu güçlendirme fırsatı bulurlar, yeni dostluklar kurarak sosyal açıdan güçlenirler. Kampın bir diğer hedefi de  gelecek vadeden gençleri erken yaşta keşfetmek ve onları lisanslı sporcu olarak yetiştirmektir. Aynı zamanda gelecek sezonun minik,küçük,yıldız ve genç takımlarında ter dökecek sporcuları belirlemek ve yeni sezon planlamasını bu doğrultuda gerçekleştirmektir.

TESİS

Yaz Kampı İZMİR / ÇEŞME ‘de düzenlenmektedir. Kampçılar kamp süresince ÇEŞME bölgesinin prestijli ve konforlu otellerinden biri olan ÇEŞME ALTIN YUNUS OTEL’de her şey dahil konaklama yapacaklardır. Kampçılarımız kendileri için özel olarak hazırlanan odalarda 3’er kişilik takım düzenine uyum sağlayacak şekilde konaklayacaktır. Kampa yakın mesafede 3 adet Kapalı Spor Salonu bulunmaktadır.Antrenman ve maçlarımız için kamp merkezimizden spor salonlarına ring servislerle sınırsız ulaşım sağlanmaktadır.

SAĞLIK

Konaklama yapılan otelin 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcut olup kamp süresince görev yapacak personellerinde ilk yardım eğitimi almış ve acil durumlarda ilk müdahaleyi yapabilecek bilgi beceriye sahip olduklarını belirtmek isteriz. Kamp süresince kampçılarımız meydana gelebilecek kaza ve sakatlanmalara karşı kapsamlı bir şekilde sigortalanırlar.

ULAŞIM

Kampa ulaşım veli isteğine göre otobüs veya uçak kullanarak gerçekleşecektir. Hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgi paylaşımı yapılacaktır.

 

(ULAŞIMDA HAVA YOLU VE KARA YOLU SEÇENEKLERİNDEN BİRİ TERCİH EDİLMELİDİR.)