Basketbol-Voleybol Sömestre Kampı ( Kış Kampı )

Kamp Tarihi: 29 Ocak – 02 Şubat 2018

Yer: LİMAK LİMRA HOTEL&RESORT ANTALYA/KEMER

Kampın Amacı Ve İçeriği:

Kampımızın amacı , Türkiye geneli okullarımızı bir araya getirerek, farklı illerden gelen çocuk ve gençlerimizi birbirleriyle kaynaştırmak, erken yaşta sorumluluk duygusu, takım ruhu ve sportif bilinç kazandırmak, sportif anlamda teknik gelişimlerine katkı sağlarken eğlenceli ve eğitici serbest zaman aktiviteleriyle kaliteli bir sömestre tatili yapmalarını sağlamaktır. Belirtilen yaş kategorilerinde oluşturulan fikstür doğrultusunda Türkiye Geneli  Basketbol-Voleybol Okulları arasında oynanacak müsabakalar Fenerbahçe Altyapı sorumlu ve antrenörleri tarafından gözlemlenerek yetenekli sporcular takip altına alınacaktır. Her yıl düzenlenen Sömestre ve yaz kamplarında yapılan taramalar neticesinde kulübümüz altyapı takımlarına birçok yetenekli sporcu kazandırılmıştır.

Kamp Etkinlikleri :

  • Gündüz sportif faaliyetler, antrenman ve müsabakalar
  • Serbest zaman aktiviteleri ve oyunlar
  • Akşam animasyon gösterileri ve şovlar.

Kamp Süresi ve Konaklama Konaklama 4 gece 5 gün olup her şey dâhil konseptindedir. Otele 29 Ocak öğlen 14:00 giriş, 02 Şubat 12:00 çıkış yapılacaktır. Konaklama giriş günü öğle yemeği ile başlar çıkış günü kahvaltı ile sona erer. Yemekler açık büfe olup toplamda 4 adet sabah kahvaltısı- 4 adet öğlen yemeği – 4 adet akşam yemeği verilecektir.

Sağlık:

Çocuklarımızın kampımıza sağlıklı bir şekilde gelip, dönmesi en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Kamp süresince çocuklarımız  sağlık personeli ve  doktor gözetiminde olacaktır. Saha ve salonlarımızda sağlık ekibimiz hazır bulunacaktır. Sürekli ilaç kullanan öğrencimiz var ise yanında getirdiği ilaçlar sorumlu antrenörlerine teslim edilecek, ilaç kullanımına sağlıkçı gözetiminde devam edecektir. (Tüm ilaçlar revirde muhafaza edilir, öğrenci odalarında ilaç bulundurulmaz). Kampımızda sağlık problemi ile ilgili tüm işlemler veli haberdar edilerek yapılacaktır.

WhatsApp Bilgi Hattı